Mobirise

LEKARZE PRZYJMUJĄCY W PRZYCHODNI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM I JÓZEFOWIE

easy website builder

Dr Piotr Banasiewicz
Lekarz Medycyny Rodzinnej, specjalista chorób wewnętrznych I i II stopnia. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zawodowe pozyskiwał w Pogotowiu Ratunkowym oraz w Szpitalach na Oddziałach Chorób Wewnętrznych.  Doktor Banasiewicz jest osoba wyjątkowo skrupulatną w diagnostyce co doceniają jego pacjenci.

Dr Zbigniew Horoszkiewicz
Chirurg Ogólny przyjmuje w naszej Przychodni w Ożarowie Mazowieckim. Wysokiej klasy specjalista Chirurgii Ogólnej, posiadający także wykształcenie farmaceutyczne. Pan doktor udziela porad z zakresu schorzeń chirurgicznych oraz wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii małej (usuwanie zmian skórnych). Wycinki kierowane są na badanie histopatologiczne.

Dr Elżbieta Jeżewska
Lekarz ze specjalizacją II st. w dziedzinie Otolaryngologii. Pani doktor podczas swojej kariery zawodowej związana była m.in. z Kliniką Otolaryngologii UW oraz Szpitalem na ul. Stępińskiej w Warszawie. Przyjmuje dzieci oraz osoby dorosłe ze wszystkimi schorzeniami otolaryngologicznymi (chorobami uszu, gardła i krtani).

Dr Bogdan Kanciała
Lekarz z wieloletnim stażem w zakresie Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Onkologicznej. Doktor prowadzi pacjentów onkologicznych, począwszy od diagnostyki w przypadku podejrzenia nowotworu, poprzez konsultacje onkologiczne i zlecenia badań laboratoryjnych i obrazowych. W obszarze Chirurgii Ogólnej, doktor zajmuje się chirurgią małą (usuwaniem zmian skórnych) 

Dr Joanna Kosińska-Szymajda
Lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Internista. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie oraz Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie. Była także zastępcą dyrektora Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Kolejowego w Pruszkowie. Doktor jest osobą pełną ciepła i empatii, wsłuchując się w potrzeby pacjenta.

Dr Krystyna Kościuczyk
Lekarz Medycyny Rodzinnej (przyjmuje dzieci i osoby dorosłe). Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując w Pogotowiu Ratunkowym, na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Wolskim w Warszawie oraz w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie. Od lat związana z Przychodnią w Ożarowie Mazowieckim, gdzie pełniła także funkcję kierownika.

Dr Witold Kozarzewski
Lekarz Medycyny Rodzinnej (przyjmuje dzieci i osoby dorosłe) z 20letnią praktyką w podmiotach leczniczych. Osoba uważna na potrzeby pacjenta, ze zrozumieniem pochylająca się nad schorzeniem.

Dr Cezary Kurkliński
Lekarz Ginekolog-Położnik, który posiada także specjalizację w obszarze Medycyny Pracy i Medycyny Tropikalnej. Doktor ukończył studia z obszaru Organizacji Zdrowia. 
W Przychodni w Ożarowie Mazowieckim doktor zajmuje się profilaktyką ginekologiczną, prowadzeniem ciąży fizjologicznej i ginekologią niezabiegową. Pełen ciepła i empatii w stosunku do każdej pacjentki. Przyjmuje pacjentki powyżej 18 r.ż.

Dr Kamil Lipiński
Lekarz Ortopeda Tramatolog, specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu schorzeń oraz urazów kości szkieletu oraz patologii i uszkodzeń układu więzadłowo-stawowego, naczyń i mięśni. Dokto Lipiński ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Pracował m.in. w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, MediPartner w Warszawie oraz w Centrum Medycznym Arnica w Starych Babicach.

Dr Ewa Łagońska
Doktor z II stopniem specjalizacji z Interny i Chorób Wewnętrznych i specjalizacją z Geriatrii (schorzenia osób powyżej 65 r.ż.) Pani Doktor ma wieloletnie doświadczenie zawodowe. Pracowała w uznanych podmiotach leczniczych. Posiada także wykształcenie i doświadczenie w Zarządzaniu i Organizacji Ochrony Zdrowia. Pani Doktor jest osobą wyjątkowo dociekliwą w diagnostyce, a przy tym pełną uważności i empatii do pacjenta. 

Dr Mazuś-Szczepińska Małgorzata
Lekarz Medycyny Pracy, współpracujący z Przychodnią w Ożarowie Mazowieckim. Doświadczenie zawodowe uzyskała pracując dla Centrum Medycznego ATIS, a także w Przychodniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Poradniach Medycyny Pracy.

Dr Stanisława Milej-Misztal
Lekarz Medycyny Rodzinnej (przyjmuje dzieci oraz osoby dorosłe), która od początku swojej kariery zawodowej jest związana z Przychodnią w Ożarowie Mazowieckim. Cierpliwie słucha potrzeb chorych, za co jest cenionym i lubianym lekarzem.

Dr Agnieszka Pawluczyk
Lekarz Pediatra, specjalista chorób płuc wieku dziecięcego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Klinice Pediatrii przy ul. Działdowskiej oraz w Szpitalu przy ul. Wołoskiej w Warszawie. Zawsze ciepła, miła i spokojna, którą mali pacjenci uwielbiają.

dr Rutkowski Andrzej
Lekarz specjalista neurolog. Specjalizuje się w zaburzeniach pamięci, zespół Parkinsona, choroby ośrodkowego układu nerwowego. Przyjmuje w naszej Przychodni w Ożarowie Mazowieckim.